1. APRILA

NA VOMAR.BET PRIHAJA THE LOCKDOWN SERIES

Od 1. do 11. aprila izkusite vznemirjenje Vomar.bet The Lockdown Series turnijev. In ne pozabite si shraniti datuma 11.04., ko je na sporedu glavni turnir serije.

Možnosti, da si zagotovite sedež na glavnem turniju je veliko. Od 1. do 10. aprila bodo vsak dan na sporedu 3 turnirji, prvih 10 mest na posameznem turnirju pa bo nagrajenih s točkami za glavni dogodek:

  • 1. mesto: 10 točk
  • 2. mesto: 9 točk
  • 3. mesto: 8 točk
  • 4. mesto: 7 točk
  • 5. mesto: 6 točk
  • 6. mesto: 5 točk
  • 7. mesto: 4 točke
  • 8. mesto: 3 točke
  • 9. mesto: 2 točki
  • 10. mesto: 1 točka

Točke, zbrane skozi turnirsko serijo, se pomnožijo s 1000, da se določi, kako visoko bo vaše začetno stanje žetonov na zadnjem turnirju.




Primer:

Janez je odigral 5 turnirjov v seriji, njegovi rezultati so:

1. mesto: 10 točk
9. mesto: 2 točki
10. mesto: 1 točk
4. mesto: 7 točk
5. mesto: 6 točk

Janez je osvojil 26 točk (x1000), zato bo zaključni turnir začel s 26000 žetoni.

Pogoji in pravila promocije:

  • The Lockdown Series poteka od 1. aprila 2021 do 11. aprila.
  • 10% nagradnega sklada vsakega dnevnega turnirja, ki potekajo od 1. do 10. aprila, bo prenešeno v nagradni sklad glavnega turnirja.
  • Vomar.bet si pridržuje pravico, da kadar koli spremeni ali začasno ustavi promocijo.
  • Veljajo standardni pogoji Vomar.bet.

Trenutna lestvica

IgralecPikeGRAND FINALE začetni stack
MacGyver9999000
Porivaldo99999000
JanezNovak9292000
Lomljivec7676000
Queenish4747000
Grga134545000
AssaSsinBass4242000
crnicrni1114141000
Budziha13553939000
rama.si3939000
KresoM53838000
Crazykid473737000
Majlo783535000
EV+gto+gg3434000
Fiijji3434000
Ales3232000
Lamaj3232000
akscar2929000
WHPH20252828000
Srele332727000
Steve8x2727000
Giljotina62727000
Cikopogodi2626000
LakontikMB2626000
D.Rodman912525000
Crackme882424000
uCANdoIT2222000
Malta2121000
Snajper_Dule2020000
Pipi131818000
stezosledec1818000
Bolt981818000
bubbles1717000
Glockerss1717000
gal881616000
JJokoca1515000
Duki781515000
ValjoniPumpa1515000
Parss1414000
tayhil071414000
Dacho841313000
Vale461212000
Spider1111000
Jimbeam1111000
Lewandovski1111000
eezzy1111000
Domegos891010000
Rama12311010000
Janjo751010000
Laskoje99000
Bokicaa99000
jole88899000
nikolneves99000
EstebanCambiasso99000
Weeminde88000
KICO198788000
Mijo88000
krizma88000
Ajdemipopusi77000
FlopFertik77000
NAQRCUTEN866000
StrMartin66000
jesemallin66000
Brezlas66000
KickassQQ66000
Rokysan66000
Zocro66000
Kingic12366000
Ciki666655000
Criptosi55000
Petardo55000
ZePiken55000
Agent1155000
Poselings55000
Jusmann44000
Legitimnez44000
Likancro44000
Safet44000
Sinisa96944000
Juhulee33000
ses66633000
kole199233000
Nemapara33000
PrijateljevSin22000
gogo311222000
Lukala9922000
Esteban11000
equinoxx11000
Johnny260711000
Waress11000

Zadnja posodobitev: 11 April - 09:00